Ankara Tesisatçı Özdemir Tesisat

Yılların verdiği deneyim ile hizmetinizdeyiz..

Özdemir Tesisatçılık olarak kurulduğumuz günden beri Ankara’nın her yerine hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği deneyim ve uzman çalışanlarımız ile tüm tesisat işleriniz için bir telefon uzağınızdayız.

Kalorifer Tesisatı

Özdemir Tesisat olarak kalorifer tesisatı alanında kat kaloriferi tesisatı, yerden ısıtma sistemi tesisatı, petek temizliği ve diğer birçok tesisat, düzenleme ve onarım işinde sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Elektrik Tesisatı

Özdemir Tesisat olarak sizlere elektrik tesisatı alanında da hizmet vermekteyiz. Deneyimli çalışanlarımız ve alanlarında uzman ustalarımız ile elektrik tesisatı işleriniz için sizden bir telefon uzaktayız. Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirisniz.

Arıza - Tıkanıklık

Özdemir Tesisat olarak tüm tesisat arıza, elektrik arıza, tıkanıklık gibi sorunlarınızda sizelere hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti için deneyimli ve alanında uzman kişiler ve son teknoloji ekipmanlarımızla sorununuzu kısa sürede tespit edip gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Mekanik Tesisat

Özdemir Tesisat olarak müşterilerimizin yaşam standartlarını artırmak ana amacımızdır. Bu alanda iç yapı sisteminin vazgeçilmez olark görülen  Isıtma Tesisatı, Sıhhi Tesisat,  Yangın Tesisatı, Klima Tesisatı, Havalandırma Tesisatı, Güneş Enerjisi Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Asansör Tesisatı, Basınçlı Hava Tesisatı, Medikal Gaz Tesisatı, Çamaşırhane ve Mutfak Tesisatı, Buhar, Kondends, Kızgın Su ve Kızgın Yağ Tesisatı, Havuz Tesisatı, Mekanik Otomasyon, Fenni Muayene gibi birçok alanda sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıntılar ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Montaj - Kaynak

Birçok alanda olduğu gibi montaj, mantolama ve kaynak işlerinizde de Özdemir Tesisat olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıntılar ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kanal Açma

Özdemit Tesisat olarak birçok alanda sizlere hizmet vediğimiz gibi kanal işlerinizde de sizlere hizmet veriyoruz. Kanal açma, kanal temizleme, rögar temizleme gibi birçok işiniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar ve bilgi için bir telefon uzağınızdayız.

Petek Temizliği

Kullanım sonrası peteklerin kirlenmesi sonucu ısı verimlilliği düşmektedir. Özdemir Tesisat olarak petek temizliği hizmeti de vermekteyiz. Ayrıntılar ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kaçak Tespiti

Özdemir Tesisat olarak kaçak tespiti, su kaçağı tespiti, elektrik kaçağı tespiti, doğalgaz kaçağı tespiti gibi birçok kaçak tespiti ve bu arızaların tamiri hizmetleri de vermekteyiz. Son teknoloji aletlerimizle bu kaçak tespiti ve tamiratı süresince sizlere verdiğimiz rahatsızlığı minimuma düşürmekteyiz.

Lavabo Tamiri

Özdemir Tesisat olarak lavabo tamiri, musluk tamiri, musluk değişimi gibi tesisat arızaları giderilmesi hizmetleri de vermekteyiz. Bilgi ve ayrıntılar için bize ulaşabilirsiniz.

Klozet Tamiri

Özdemir Tesisat olarak klozet tamiri, sifon tamiri, sifon değişimi, klozet iç takımı tamiri ve değişimi gibi tesisat arızaları giderilmesi hizmetleri de vermekteyiz. Bilgi ve ayrıntılar için bize ulaşabilirsiniz.

Musluk Tamiri

Özdemir Tesisat olarak musluk tamiri, conta değişimi, conta tamiri gibi tesisat arızaları giderilmesi hizmetleri de vermekteyiz. Bilgi ve ayrıntılar için bize ulaşabilirsiniz.