Atık Su Tesisatı

Atık Su Tesisatı

Atık Su Tesisatı

atık su tesisat sızdırmazlık testi, atık su tesisat megep, atık su tesisat nasıl döşenir, atık su tesisat montaj kuralları, atık su tesisat sızdırmazlık kontrol formu, atık su tesisat boru çapı hesabı, atık su tesisatnın kanalizasyon bağlantısı, atık su tesisatnda oluşabilecek arızalar, atık su tesisat projesi, bina atık su tesisat, bina dışı atık su tesisat, bina dışı atık su tesisat nerede son bulur, atık su boru çapı hesabı, atık su tesisat eğimi, atık su tesisat kontrol formu, gemi atık su tesisat, bina içi atıksu tesisat, atık su tesisat nasıl yapılır, atık su tesisat nedir, binaların atıksu tesisatnın özellikleri, atık su tesisat sızdırmazlık testi formu, tuvalet atık su tesisat, temiz ve atık su tesisat

Atık su tesisatlarına yönelik vermiş olduğumuz hizmetler başlıca şöyledir:

   • Atık su tesisat kurulumu
   • Atık su tesisat bakımı
   • Atık su tesisat onarımı
   • Atık su tesisat montajı
   • Yağmurluk borularının yenilenmesi

 

Atık su tesisatlarınız ile alakalı her türlü sorun ve hizmet temini için bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle yeni yapılacak tesisatlarınız için proje, mevcut tesisatlarınız için iyileştirme planı yapıyoruz. Ardından onayınıza sunuyoruz ve ardından çalışmaya başlıyoruz. Sizin içinize sinmeyen ya da onay vermediğiniz herhangi bir işlem yapmadığımız gibi her adımımızı size bildirerek %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.

Atık Su Tesisatı Nedir?

Ev ve iş yerlerinde, kullanımdan dolayı kirlenen ve bina dışına sevk edilmesi gereken pis suları, kullanım alanlarından bina dışındaki rögara kadar taşıyan boru ve ilintili sistemlerin tümüne atık su tesisatı adı verilir.

Atık su tesisatının ana parçaları olan bina içi atık su boruları, düşük döşeme içinden ve duvar içlerinden geçirilir, bodrum katta tüm kolonlar birleşir; akabinde pis su yatay borular ile bina dışına çıkarılır.

Daire içindeki ve dışındaki atık su boruları nasıl kontrol edilir?

Öncelikle gerekli testlerin kaba inşaat esnasında, boru üzerleri kapatılmadan yapılması önem arz eder. Zira inşaat tamamlandıktan sonra olası arızaların giderilmesine yönelik her hareket bir alanın kırılması veya demonte edilmesiyle sonuçlanacaktır.

Atık su tesisatındaki testler su ve duman aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Atık su tesisatının su ile testi, en emin teknik olmakla birlikte uygulanması zaman alan ve zor bir süreçtir. Kolon borularının tümünün testini bir defada yapabilmek için kat borularının kapatılması gereklidir. Daire içi testlerinde de atık su tesisat boruları bölümlere ayrılarak her kat ayrı ayrı test edilir.