Bulaşık Makinesi Tesisatı

Bulaşık Makinesi Tesisatı

Bulaşık Makinesi Tesisatı

bulaşık makinesi tesisatı, bulaşık makinesi için tesisat, bulaşık makinası su tesisatı, arçelik bulaşık makinesi montajı, arçelik ankastre bulaşık makinesi montajı, bosch bulaşık makinesi montajı, bosch bulaşık makinesi montajı nasıl yapılır, bosch ankastre bulaşık makinesi montajı, bosch bulaşık makinesi kapak montajı, bulaşık makinesi kapak montajı, bulaşık makinesi kapağı montajı, bulaşık makinesi tesisatı nasıl yapılır, ankastre bulaşık makinesi montajı nasıl yapılır, bulaşık makinası tesisatı nasıl olur, bulaşık makinesi pervane montajı, bulaşık makinesi su tesisatı nasıl yapılır

Bulaşık makineleri ve tesisatları ile ilgili verdiğimiz hizmetler şöyle:

   • Bulaşık makinesi kurulumu
   • Bulaşık makinesi tamiri
   • Bulaşık makinesi montajı
   • Bulaşık makinesi su hattı kurulumu
   • Bulaşık makinesi arızalarının giderimi

 

Bizlere ulaşarak bulaşık makineniz ile alakalı her onuda yardım alabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki adımları takip ederek kendi bulaşık makinenizin kurulumunu yapabilirsiniz.

Bulaşık makinesi kurulumu: 3 Kolay Adım

1. Adım: Güç kaynağınızı bağlayın

Bulaşık makinesinin güç kablosunun prize yetişmesi gerekir. Kurulum tamamlanana dek gücü açmayın.

2. Adım: Su kaynağınızı bağlayın

Bu boru, lavabonun altında bulunur. Öncelikle suyu ana vanadan kapatın ve bulaşık makinesinin soğuk su hortumunun bir ucunu su borusuna takın. Bunu yapmak için Y şeklinde bir bağlantı elemanı veya kendinden kılavuzlu bir vida kullanmanız gerekebilir.

Hortumun diğer ucunu bulaşık makinesinin arkasına takın ve herhangi bir sızıntı olmadığından emin olmak için suyu ana vanadan açın.

3. Adım: Bulaşık makinesini tahliye borusuna bağlayın

Bulaşık makinesinin tahliye hortumunu makinenin arkasından tahliye borusuna ulaşacak şekilde takın. Bu boru muhtemelen çamaşır makinenizin gideri için de kullanılan tahliye borusudur.

Eğer böyle bir boru mevcut değilse, tahliye hortumunu uygun bir bağlantı elemanı ya da musluk tapası kullanarak lavabo giderine bağlayın.

Bağlantılar sıkı ve emniyetli bir hale getirildiği zaman, bulaşık makinesini dikkatli bir şekilde iterek yerine yerleştirin ve mutfak dolaplarıyla bir hizada durması için altındaki ayakları ayarlayın.

Son olarak, gücü açın ve kullanmadan önce mutlaka makinenin kullanım talimatlarını okuyun.