Kat Kaloriferi Tesisatı

Kat Kaloriferi Tesisat

Kat Kaloriferi Tesisatı

kat kaloriferi tesisatı ankara ostim, kömürlü kat kaloriferi ankara, kat kaloriferi sobası ankara, kat kaloriferi fiyatları ankara, kat kalorifer kazanı ankara, katı yakıtlı kat kaloriferi ankara, katı yakıt kat kaloriferi ankara, ikinci el kat kaloriferi ankara, ankara kat kaloriferi firmaları, katı yakıtlı kat kaloriferi fiyatları ankara,kat kaloriferi tesisat

Kat kaloriferi tesisatı işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Tek katlı binalar için kat kaloriferi kurulumu en çok tercih edilen ve en ideal yoldur. Bunun dışında çok katlı binalarda yaşanan bazı olumsuz nedenlerden dolayı da tercih edilmektedir.

Kat Kaloriferi Sistemi Tesisat yöntemlerimiz:

    • Tek Borulu
    • Çift Borulu

Kat Kaloriferi Tesisatınız deneyimli uzman kadromuz ile kısa sürede yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi ve detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Kat kaloriferi tesisatı ile alakalı edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda noktasal tespit yapıyoruz. Noktasal tespitler onarım, montaj ve tamir için birçok iş alanında olduğu gibi birçok maliyeti azaltmaktadır. Deneme-yanılma gibi sağlıksız yöntemler yerine analiz-planlama yöntemiyle tam olarak ihtiyacınız olanı buluyoruz. Yeni kalorifer tesisatı ve eski tesisatın onarımı için hem para hem de zaman gibi maliyetleri olabildiğince düşük seviyede tutuyoruz.

Kat Kaloriferi Tesisatı Yasal Zorunluluk

Konutlarda ısıtma ve sıcak su temini için ısının merkezi olarak bir yerden hazırlanması merkezi ısıtma sistemi ile yapılmaktadır. 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu’na ve Binalarda Enerji Performans Yönetmeliği’ne göre 2000 m2’nin üstündeki binalara merkezi ısıtma sistemi zorunluluğu getirilmiştir. Bu sisteme sahip binalarda, merkezi sıcaklık kontrol cihazları ile ısınma maliyetlerinin ısı kullanım miktarına bağlı olarak paylaşımını sağlayan sistemlerin kullanılması gerekmektedir.