Yangın Söndürme Sistemi

Yangın Söndürme Sistemi

Yangın Söndürme Sistemi

yangın söndürme sistemi ankara çankaya, yangın söndürme sistemleri ankara, davlumbaz yangın söndürme sistem ankara, fm200 yangın söndürme sistem ankara, aerosol yangın söndürme sistemler ankara, davlumbaz yangın söndürme sistemleri ankara, otomatik yangın söndürme sistemleri ankara, yangın söndürme sistem amortisman oranı, yangın söndürme sistemleri adapazarı, yangın söndürme sistemleri antep, yangın söndürme sistemleri adana, yangın söndürme sistemleri antalya, yangın söndürme sistemleri anadolu yakası, yangın söndürme sistemleri avcılar, yangın söndürme sistemleri bursa, yangın söndürme sistemleri balıkesir, yangın söndürme sistemleri bakım sözleşmesi, yangın söndürme sistemleri bursa, yangın söndürme sistemleri bakım, yangın söndürme sistemleri bayilik

Yangın Söndürme Sistemi tesisatları ile ilgili işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız Yangın Söndürme Sistemleri:

    • Sulu Tip Söndürme
    • Kuru Kimyevi Tozlu Söndürme
    • Köpüklü Söndürme
    • Gazlı Söndürme
    • Davlumbaz Söndürme

Yangın Söndürme Sistemi Tesisatını uygulanacak ortamın şartlarına bakarak en uygun sistemini uygularız. Yangın Söndürme Sisteminin kurulduğu ortamda sıcaklık düşük seviyerelere inerek sprinklerin donmasına neden olma ihtimali varsa kuru sistem kurulması daha uygundur. Yanıcı maddelerin bulunduğu ortamlarda ise köpüklü sistem uygulanması daha uygundur. Farklı ortamlarda farklı sistemler kullanıldığı için bu sistemin kurulumu profesyonel ekiplerce yapılmalıdır.

Yangın Söndürme Sistemi Tesisatı hakkında bilgi almak ve ayrıntılar için bize ulaşabilirsiniz.

Yangın Söndürme Sistemleri

FM200 Gazlı Söndürme
FM200 Gazlı Söndürme Sistemlerinin söndürme özelliği fizikseldir. Defalarca test ve denemeli yapılarak en etkili, en temiz ve insan hayatı için hiçbir zararı olmadığı belirlenmiştir.
Karbondioksitli Söndürme
Karbondioksit yangın söndürme sistemleri, basit bir çalışma mantığı ile yangına müdahale edilerek söndürülmesini sağlamaktadırlar. Karbondioksit söndürme sistemleri oldukça etkili ve maliyeti düşüktür.
Davlumbaz Söndürme Sistemleri
Davlumbaz yangın söndürme sistemleri, mutfak ve benzeri kullanım alanlarında kullanılan yangın söndürme sistemleridir. Davlumbazlarda çıkması olası yangınları önlemeye yararlar.
Sprinkler Söndürme Sistemleri
Herhangi bir sprinkin yangından oluşan ısının etkisi ile suyu harekete geçirmesi ile sistem çalışmaya başlar. Yangın mahaline suyun yağmurlama şeklinde boşalması sağlanır.
Köpüklü Söndürme Sistemleri
Köpüklü yangın söndürme sistemleri, sulu sprinkler sistemi gibi çalışır. Kimyasal içeriklerine göre; sentetik veya protein bazlı, alkole dayaniklı, film oluşturucu köpük çeşitleri bulunur.
Algılama, İhbar Sistemleri
Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin, temel işlevi yangın kaynağının kısa sürede bulunarak söndürülmesidir. Analog adresli sistem ve Konvansiyonel tip sistem olarak ikiye ayrılmaktadır.