Yerden Isıtma Sistemi

Yerden Isıtma Sistemi

Yerden Isıtma Sistemi

yerden ısıtma sistem fiyat, yerden ısıtma sistem nasıl çalışır, yerden ısıtma sistem doğalgaz, yerden ısıtma sistem iyimidir, yerden ısıtma sistem kesit, yerden ısıtma sistem nasıl yapılır, yerden ısıtma sistem kombi, yerden ısıtma sistem rehau, yerden ısıtma sistem avantajları, yerden ısıtma sistem aylık fatura, yerden ısıtma sistem ankara, yerden ısıtma sistem arızaları, yerden ısıtma sistem ayarları, yerden ısıtma sistemleri ankara, yerden ısıtma sistem hava alma, yerden ısıtma sistem boruları, yerden ısıtma sistem bakımı, yerden ısıtma sistemleri boru, yerden ısıtma boru sistemi, yerden ısıtma sistem hakkında bilgi

Yerden Isıtma Sistemi Tesisatı işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız yerden ısıtma sistemleri:

    • Elektrikli Yerden Isıtma
    • Sulu Yerden Isıtma

 

Elektrikli yerden ısıtmada elektrik enerjisini ısıya çeviren kablolar kullanılırken, sulu yerden ısıtma sistemlerinde harici bir kaynaktan üretilen ısıyı taşıyan suyun borular içinde devir-daim yapmasıyle ısı iletimi sağlanır.

Sizlere daha iyi bir yaşam standartı sağlayabilmek için birçok alanda sizlere hizmet verdiğimiz gibi Yerden Isıtma Sistemi Tesisatı konusunda da sizlere hizmet veriyoruz.  Özdemir Tesisat olarak sizlerin bir telefon uzağınızdayız. Her türlü bakım, onarım ve tesisat işleriniz için bizleri arayabilirsiniz. 

Yerden Isıtma Sistemi zeminin altına döşenen özel borular yardımı ile odaya ısı veren sistemlerdir. Bu sayede ısı döşemelerden geçerek tüm mekana eşit şekilde yayılması sağlanmaktadır. Yer kaplamaması, toz oluşturmaması ve kolay uygulanabilirlik bu sistemin kullanımını artırmaktadır. Bu sistemde uygun oda koşulllarının sağlanması için merkezi kazan suyu yaklaşık seksen derece olmalıdır.Zeminin altındaki borularda döngü yapan su ise yaklaşık elli dereceye ulaşır. Bu sayede mekan ısınması ve insan biyolojisine en uygun sıcaklığın oluşması sağlanır. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz için daha konforlu bir yaşam alanını sizlere sunmaktayız.Bunların yanında yerden ısıtma sistemleri, zemine yakın ya da zemin üzerindeki bazı malzemelere uzun süreler sonunda belli hasarlar verebilir. Bu konuda tesisat işlemi öncesinde bizden bilgi alabilirsiniz. 

Yerden Isıtma Sistemi Tesisatı işlemleriniz deneyimli ve alanında uzman ekibimiz tarafından yapılamaktadır. Ayrıntılı bilgi ve detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz.